Cum ne puteţi susţine

1. PARTICIPARE LA ACTIVITĂŢILE Asociaţiei, în calitate de voluntar

Pentru detalii privind activitatea de voluntariat în cadrul AMC, vă rugăm să citiţi pagina dedicată voluntarilor (clic)! De asemenea, puteţi consulta calendarul activităţilor (clic).

2. DONAŢII DIRECTE PRIN BURSA BINELUI

Pe pagina proiectului „Voluntar în Carpaţi” (clic) de pe Bursa Binelui puteţi dona orice sumă peste 5 lei, fără comision, pentru a sprijini realizarea proiectului nostru de remarcare (toate plăţile sunt securizate).

Bursa Binelui, un proiect creat şi susţinut de BCR, este o platformă care aduce împreună organizaţiile care au nevoie de sprijin pentru a-şi desfăşura proiectele şi oamenii care vor să investească în faptele bune din comunitatea lor.

Pentru o transparenţă mai mare a modului în care sunt cheltuiţi banii, donaţiile se pot face doar pentru proiectele definite de către organizaţii, nu pentru asociaţie la modul general.

3. REDIRECŢIONAREA SUMEI ECHIVALENTE CU 2% DIN IMPOZITUL PE VENIT

Pentru detalii despre întreaga procedură, vă rugăm să consultaţi pagina 2% (clic)!

4. DONAŢII în contul Asociaţiei (virament bancar sau depunere de numerar)

• Nume:         Asociaţia Montană Carpaţi
  • CIF:             23822558