Donații

În prezent, activităţile sunt finanţate din cotizaţiile membrilor, din donaţii si sponsorizări. Puteţi sprijini proiectele noastre prin donaţii către Asociaţia Montană Carpaţi.

1. DONAŢII DIRECTE - BURSA BINELUI

Pe pagina proiectului „Voluntar în Carpaţi” de pe Bursa Binelui puteţi dona orice sumă peste 5 lei, fără comision, pentru a sprijini realizarea proiectului nostru de remarcare (toate plăţile sunt securizate).

Bursa Binelui, un proiect creat şi susţinut de BCR, este o platformă care aduce împreună organizaţiile care au nevoie de sprijin pentru a-şi desfăşura proiectele şi oamenii care vor să investească în faptele bune din comunitatea lor.

Pentru o transparenţă mai mare a modului în care sunt cheltuiţi banii, donaţiile se pot face doar pentru proiectele definite de către organizaţii, nu pentru asociaţie la modul general.

Donează

2. DONAŢII PRIN OPERAŢIUNI BANCARE

Puteţi dona orice sumă de bani prin virament bancar sau prin depunere de numerar în contul indicat mai jos:

• Nume:         Asociaţia Montană Carpaţi

• CIF:             23822558